Kombucha předplatné

Kombucha
předplatné

Přidejte do svého života trochu bublinek, zdraví a radosti s osvěžující Kombuchou od Živiny. Tento jemně perlivý nápoj je plný probiotik a antioxidantů, které vám pomohou cítit se skvěle každý den.

Vybrat příchuť

Vyrobeno
v ČR

3 boží
příchutě

Živá
probiotika

Doprava
zdarma

Dvě frekvence
doručení

Lze
kdykoliv zrušit

Plechovky Kombucha

1. Vyberte příchuť

Jasmín, Citronová tráva
nebo Posvátná bazalka.

Dárkové balení

2. Zvolte frekvenci doručení

1x za měsíc nebo 2 měsíce

Náše dodávka

3. Přeberte od kurýra

Doprava zdarma

Chlazená přeprava

Vyberte příchuť a frekvenci

Citronová tráva

Zvolte frekvenci

Mix 33 příchutí

Zvolte frekvenci

100% živý nápoj
s návykovou chutí

Kombucha od Živiny je osvěžující, jemně perlivý funkční nápoj, vyrobený 4týdenní fermentací nálevu z kvalitního čaje. Jako přírodní zdroj probiotik a antioxidantů napomáhá trávení, revitalizuje organismus a posiluje imunitu. A co je hlavní? Strašně dobře chutná!

Plechovky Kombucha
Plechovky Kombucha

Lepší než káva?
To necháme na vás

Pravidelní pití Kombuchy napomáhá cítit se bdělejší, soustředěnější a energičtější. Prostě nakopne, a to bez rizika výkyvů jako u kávy či jiných energetických a kofeinových nápojů.

Super alternativa
k večernímu drinku

Kombucha je také skvělou alternativou k večernímu drinku, zejména na firemních akcích a pro ty kolegy, kteří nechtějí pít prosecco, víno nebo pivo. Mějte ale prosím na paměti, že při fermentaci vzniká ve velmi malém množství i alkohol (0,5 – 1,2%). Kombuchu je nutné skladovat v ledničce, kde vydrží až 4 měsíce.

Plechovky Kombucha

Chcete Kombuchu do firmy?

Ozveme se cobydup

Vendula Šífriková

obchodnice

vendula.sifrikova@zivina.cz

604 977 006

Vendy se vám ozve nejpozději do druhého pracovního dne.

Fotka vendy

Spokojené ohlasy

hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda

Tomáš (39)

„Kombucha od Živiny je jedna z nejlepších, co jsem kdy měl. Skvělá kombinace zeleného čaje a bazalky posvátné je velmi osvěžující a ideální na léto. Doporučuji všem!”

hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda

Lukáš (26)

„Kombucha od Živiny je můj objev léta. Přírodní zdroj probiotik a antioxidantů je něco, co jsem dlouho hledal. Perfektní volba pro každodenní pití!”

hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda

Sandra (41)

„Tuhle kombuchu miluju! Nejen skvěle chutná ale je i skvělým zdrojem probiotik a antioxidantů, což je pro mě důležité. S oblibou jí nabízím i návštěvám jako alternativu alkoholického pití”

hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda

Lucie (32)

„Poprvé jsem vyzkoušela kombuchu od Živiny a musím říct, že mě příjemně překvapila. Chuť je velmi osvěžující a jemně perlivá, což mi vyhovuje. Navíc jsem si po pravidelném pití všimla, že mám lepší trávení.”

hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda

Eva (28)

„Musím přiznat, že jsem byla skeptická, když jsem slyšela o kombuche, ale tato od Živiny mě mile překvapila. Chuť je velmi příjemná a není příliš intenzivní. Určitě doporučuji všem, kdo chtějí zdravý nápoj, který chutná skvěle.”

S chutí jde všechno líp

V Živině propojujeme špičkovou gastronomii se snadnou a rychlou přípravou jídel v pohodlí vašeho domova. Sázíme na autentickou chuť, přírodní suroviny a poctivou českou výrobu. Mňam!