Šestý smysl

Pořiďte si do zásoby hned 6 sklenic našeho 100% přírodního a rostlinného Kimchi – svěžího, křupavého korejského zelného salátu plného probiotik, který pomalu kvasí do krásy. Ušetříte tím nějakou tu korunu navíc a hlavně vám odpadnou starosti, že by vám tahle zázračná nízkokalorická nálož vitamínů a minerálů mohla každou chvíli dojít. V balíčku najdete: 3x Kimchi Natural 300 g a 1x Kimchi Fenykl 300 g se střední pálivostí, Kimchi Nepálivé 300 g a Kimchi Pálivé 300 g.

Skladem
774 Kč 697 Kč 606,09 Kč bez DPH
Kategorie: Slevy
Složení: Vegan
Kimchi od Živiny je mix několika příchutí skvělé chuti. Kimchi Nepálivé, Pálivé, Fenykl a Natural jsou fermentované saláty plné probiotik, vlákniny a vitamínů.
Akce
774 Kč

Svěží, křupavý a tak akorát štiplavý salát vycházející z korejské receptury, co pomalu kvasí do krásy. Nálož vitamínů, minerálů a probiotik s nízkým obsahem kalorií. V našem podání je navíc 100 % vegan. Na Živině ho najdete ve variantě Klasik, Fenykl, Pálivé pro milovníky ostrosti a Kimchi Nepálivé, které jedí i naše děti. Pokud s kimchi začínáte, doporučujeme začít chroupat balíček Šestý smysl, který obsahuje všechny varianty Živina Kimchi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu