Deep Talks: Balíček pro zdravý mikrobiom

Tento balíček je vaším průvodcem k optimálnímu zdraví a silnému mikrobiomu. Obsahuje několik lahodných a prospěšných produktů, které vám mohou pomoci dosáhnout rovnováhy ve vašem trávicím systému. Fermentovaný salát Kimchi chutná skvěle samostatně nebo jako příloha k jídlu. Ochutnáte tak kimchi pálivé, středně pálivé a nepálivé - ke každému jídlu se hodí jiné. Pro lepší zažívání nastartujte den s osvěžující Kombuchou v příchuti citronová tráva nebo posvátná bazalka. 

Tento balíček sestavený od Petra Ludwiga vám poskytne nejen chuťové požitky, ale také podporu pro zdravý mikrobiom. Přijměte výzvu a začněte se starat o své zdraví hned teď.

Skladem
1 119 Kč 973,04 Kč bez DPH
Kategorie: Imunita
Hmotnost: 4.6 kg
Složení: Vegan

Balení obsahuje:

  • Kimchi Nepálivé 500 g, Kimchi Pálivé 500 g, a Kimchi  Natur 500 g: Kimchi je svěží, křupavý korejský zelný salát, který pomalu kvasí do krásy. Tento pokrm je plný vitamínů, minerálů a probiotik s nízkým obsahem kalorií. Naše verze je 100 % vegan, což znamená, že namísto rybí omáčky používáme japonskou sojovku Kikkoman. Kimchi z naší nabídky je vhodné i pro děti a ty, kteří nemají rádi příliš pikantní pokrmy.

  • 4x Kombucha Bazalka posvátná (330 ml)

  • 4x  Kombucha Citronová tráva (330 ml): Osvěžující, jemně perlivý funkční nápoj, vyrobený fermentací nálevu ze zeleného čaje a bazalky posvátné. Tyto nápoje jsou bohatým přírodním zdrojem probiotik a antioxidantů, které napomáhají lepšímu trávení, revitalizaci organismu a posílení imunity. Ochutnávejte radost z pravidelné konzumace těchto nápojů.

S potravinami od rodinné firmy Živina jste každým soustem blíž k lepšímu zdraví i náladě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu