Kurz vaření s výrobky Živina - Asie (vegan)

Online voucher na kurz vaření ve vegan pojetí se Štěpánem Návratem v pražském PRU58. Kurz objednávejte prosím samostatně v objednávce. Jako dopravu zvolte "DORUČENÍ DO E-MAILU" za 0 Kč a po obdržení platby vám voucher obratem odešleme do mailu.Thajsko, Vietnam, Korea nebo Japonsko? To je gurmánská cesta chutí a vůní! Po kurzu vaření v pražských Holešovicích zvládnete levou zadní připravit Letní závitky s Kimchi, jemné zelené kari nebo tapiokový pudink. 

Dostupnost Skladem
Kód: 1267
3 590 Kč 2 966,94 Kč bez DPH
Kurz vaření s výrobky Živina - Asie (vegan)
Lokální výroba
Lokální
výroba
Doprava nad 1490,- zdarma
Doprava nad 1490,- zdarma
Bonusový program
Bonusový
program
Chuť na prvním místě
Chuť na prvním místě

Kurz vaření s výrobky Živina - Asie (vegan)

1) Letní závitky s kimchi – rýžový papír, křupavá zelenina, teriyaki omáčka Živina, kimchi Živina, avokádo, mango, koriandr.

2) Zelené Kari s tofu – thajské zelené kari Živina, tofu Živina, zelenina, thajská bazalka, kokosové mléko, rýže.

3) Tapiokový pudink s tahinádou – tapiokové perly, kokosové mléko, banán, mango, sezam, Tahináda Živina. + asijská pražená káva (příprava pražené kávy na másle se slakem).

Kurz vaření obsahuje:

  • Kompletní suroviny a jejich konzumace
  • Zapůjčení zástěry a veškerého vybavení k vaření
  • Kompletní receptury v elektronické podobě od Štěpána Návrata do emailu

Kde: PRU58, Tusarova 58, Praha 7

Termíny: Po zakoupení voucheru na Zivina.cz je potřeba vybrat termín z nabídky zde.

Pro koho: Kurz je vhodný jak pro začínající tak i pro pokročilé, děti od 10+ let, jeden voucher 1 osoba. Rezervace 7 dní předem - přes rezervační formulář, storno rezervace min. 5 dní předem.

Šéfkuchař a majitel PRU58 Štěpán Návrat sesbíral nespočet zkušeností po celém světě a své dovednosti Vám chce předat na kurzu vaření asijské kuchyně s Živinou. Říčky plné pikantního kimchi, sladko slané shiitake a teriyaki omáčky, thajského kari a kokosového mléka protékají loukami vonícími koriandrem. Přijďte asijské kuchyni nakouknout pod pokličku i Vy a zúčastněte se kurzu vaření ve spolupráci Živina v holešovické restauraci PRU58, Tusarova 58, Praha 7.

Během 2,5 hodin připravíte naše „živiňácké“ pecky – 3 chodové menu a poznáte nové suroviny, které příště provoní třeba i Vaši kuchyni. Uvařené pokrmy můžete sníst přímo u nás v restauraci nebo si je odnesete a pochlubíte se svými výtvory doma.

Kurz probíhá vždy ve skupince 6-16 kuchařů, a to pod vedením milovníka asijské kuchyně Štěpána Návrata, který se pokrmy učil připravovat na několika místech přímo v celé Asii – pro zmínku stojí kuchařské školy Bo.Lan, Blue Elephant, Moo Thai´s Kitchen nebo ve slavném Banyaan Tree.

Kurzy jsou vedeny v českém jazyce, individuálně pak i v angličtině.

Na začátku kurzu se seznámíte s novým světem chutí a vůní – např. galangal, citrónová tráva, farrang, kafírové listy, tamarind, palmový cukr nebo chilli. Poté si zkusíte připravit 3 chodové asijské menu (v klasické variantě nebo ve variantě VEGAN).

Po zakoupení tohoto online voucheru vám obratem zašleme odkaz pro rezervaci termínu, který můžete rezervovat do 1 roku od zakoupení voucheru. Při koupi 6 a více ks voucherů lze dohodnout individuální kurzy vaření na míru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Kurz vaření s výrobky Živina - Asie
2 966,94 Kč bez DPH
3 590 Kč

Online voucher na kurz vaření se Štěpánem Návratem v pražské restauraci...

1268