BIO kombucha Joybucha Malina 330 ml

ORIGINÁLNÍ ŘEMESLNÁ KOMBUCHA Z ČAJE A MALIN

Originální řemeslná bio kombucha z čaje a malin. Jde o přirozeně perlivý fermentovaný nápoj, který se pro své přednosti pije již po tisíciletí. Všechny várky se vyrábí ručně ve velmi omezeném množství (tzv. small batch), díky čemuž je možné pečlivě sledovat chuť a kvalitu každé lahvičky. Na konci je živý nápoj, který je stejně zdravý jako lahodný.

 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
79 Kč 68,70 Kč bez DPH 23,94 Kč / 100 ml
Kategorie: Kombucha
Hmotnost: 0.35 kg
Položka byla vyprodána…

BIO kombucha Joybucha Malina 330 ml

Joybucha BIO řemeslné kombuchy jsou výjimečné v mnoha ohledech.

Klíčovým prvkem jejich výroby jsou co nejvíce tradiční postupy. Jde hlavně o pomalé kvašení s nízkým obsahem alkoholu od 0,5% do 1,2%. To se běžně označuje jako hard kombucha brewing proces.

Tato metoda vytváří během fermentace bohatou kombinaci probiotických a bioaktivních látek. Na konci je živý a přirozeně perlivý nápoj z čaje a ovocných šťáv, který je stejně zdravý jako lahodný.

Každá lahvička Joybuchy je výsledkem pečlivé řemeslné práce. Vyrábí se kousek od Zlína v malých sériích (tzv. small batch), díky čemuž lze vždy dosáhnout té nejlepší kvality a chuti.

330 ml fermentovaného bio nápoje z čaje, který se pro své přednosti pije již po tisíciletí. Naše řemeslná kombucha je svým složením pestrá jako džungle sama. Postupná fermentace čaje, kombuchové kultury a malin dává vznik široké paletě bioaktivních, tělu prospěšných látek. A navíc, díky jedinečné receptuře, i skvěle chutná! Užijte si ji také a radujte se ze života! TAK NA RADOST!

SLOŽENÍ

Nálev z čaje (filtrovaná voda, kultivované kultury kombuchy, zelený čaj*, černý čaj*) 92 %, třtinový cukr*, šťáva z malin* 0,8 %. Může obsahovat od 0,2% do 1,2% alkoholu a oxid uhličitý jako přirozený důsledek fermentace. *Produkt ekologického zemědělství EU/mimo EU

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

Energie 98,2 kJ / 24 kcal, Tuky: 0 g, Sacharidy: 5,8 g z toho cukry: 5,8 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl 0 g

DOPORUČENÍ

Minimální trvanlivost do: uvedena na obale. Skladujte v temnu a chladu 2–7 °C. Po otevření vypijte do 2 dnů. Zákal nebo usazenina jsou přirozeným jevem nefiltrované a nepasterizované kombuchy. Před otevřením promíchat, netřepat!

TRVANLIVOST: 1 měsíc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu