Z důvodu nemoci je dnes infolinka nedostupná, napsat nám můžete na info@zivina.cz - děkujeme za pochopení a zdravíčko všem!

Živina klub

Vítejte v Živina klubu

Vstupte do Živina klubu a sbírejte body za každý nákup i další aktivitu. Máme místo pro všechny, kdo se rádi dobře a zdravě nají, a zároveň neodmítnou nějakou tu výhodu.

 

registrujte se Vstupte do Živina klubu

+10 bodů

Získejte body za každý nákup

20 Kč 1 bod

sleva Výhody a slevy jsou vaše

1 bod 1 Kč sleva

Sbírání bodů je jednoduché.

Stačí se registrovat a za každých utracených 20 Kč vám na účet přičteme 1 bod. Nasbírané body pak můžete uplatnit při vašem dalším nákupu – 1 bod rovná se 1 Kč sleva.

 

Vstoupit do klubu

Začni sbírat body

Cena

149728
1149728

Značky

Položek k zobrazení: 3
Kimchi Nepálivé Živina je chuťově vyladěná fermentovaná zelenina plná probiotik, vitamínů a vlákniny. Vyrobeno v ČR a 100% vegan.
Získejte 9 bodů
164,35 Kč bez DPH
189 Kč

Kimchi je svěží, křupavý korejský zelný salát, co pomalu kvasí do krásy. Nálož vitamínů, minerálů a probiotik s nízkým obsahem kalorií. V našem podání je navíc 100 % vegan –...

Kód: 148
Mandlový křupavý krém je 100% přírodní dobrota vyrobená pouze z mandlí se špetkou himálajské soli. Vyrábíme ho v Přerově bez palmového oleje a přidaného cukru.
Získejte 7 bodů
129,57 Kč bez DPH
149 Kč

Křupavý mandlový krém s kousky oříšků je 100% přírodní dobrota, do které jsme přidali špetku himálajské soli. Krém vyrábíme v Přerově bez palmového oleje a přidaného cukru....

Kód: 426
Asijské omáčky, kari pasty a probiotický fermentovaný kimchi salát od Živiny.
Akce Získejte 35 bodů
874 Kč –17 %
633,04 Kč bez DPH
728 Kč

Ty nejzajímavější chutě Asie v 6 skleničkách. Díky těmto skleničkám připravených z čerstvých a prvotřídních surovin uvaříte výborné jídlo jako od chefa do 15 minut. Jednoduše...

Kód: 733
3 položek celkem

Často kladené otázky

 

Co je to Živina klub?

Živina klub je věrnostní program pro zákazníky našeho e-shopu www.zivina.cz. Bonusové body v něm získáváte za každý nákup a další aktivitu. Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu, a to v poměru 20 Kč = 1 bod. Body mohou sbírat pouze registrovaní zákazníci.

Co když už jsem registrovaný zákazník? Jak vstoupím do klubu?

Každý stávající i nový registrovaný zákazník se automaticky stává členem Živina klubu. Nemusíte tedy už nic dělat, stačí si užívat všechny naše slevy a výhody.

Jak získám bonusové body?

Bonusové body získáte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Body se přičítají podle vzorce 20 Kč = 1 bod. Bonusové body se vám přičtou až po uhrazení objednávky, nikoliv hned po nákupu.

Lze získat bonusové body i jinak?

Samozřejmě. Za vaši registraci vás odměníme 10 body. Za přihlášení k odběru novinek máte od nás 20 bodů. V plánu jsou i další výhody a odměny, o kterých vás budeme jako člena klubu vždy včas informovat.

Jak uplatním své bonusové body?

Nasbírané body uplatníte při jakémkoliv dalším nákupu. 1 bod = 1 Kč sleva. V košíku vždy vidíte stav bodů i s možností jejich použití.

Kde najdu přehled bodů?

Přehled získaných bonusových bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a po kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Berte prosím na vědomí, že bonusové body se přičítají až po uhrazení objednávky.

Jaká je platnost bodů?

Platnost vašich bonusových bodů je omezena na 90 dnů. Kdy se vám body připsaly, uvidíte na svém účtu. Aktuálně vás nic neupozorní na to, že body brzy expirují, proto je radši používejte s předstihem.

Lze body kombinovat se slevovými kupóny?

U jedné objednávky nelze kombinovat body se slevovými kupóny. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón pak samozřejmě ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

Co když zboží nepřevezmu nebo vrátím? Co se stane se získanými body?

Když nepřevezmete nebo vrátíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

Další důležité informace

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží nelze bonusové body uplatnit.

Zobrazit všechny otázky

Vstupte do Živina klubu
a nakupujte výhodněji

Vstoupit do klubu

Zpět do obchodu