Projekt Kombucha Posvátná bazalka tulsi 330 ml

Živý, jemně perlivý a fermentovaný nápoj z nálevu zeleného čaje a tulsi bez aditiv. Kombucha je přirozeně nízkokalorická se skvělou chutí a obsahem probiotických kultur. Tulsi neboli bazalka posvátná propůjčuje nápoji hutnou bylinnou až zemitou chuť s nádechem tajemna. Je to královna ajurvédských bylin, její zdravotní účinky jsou známy po tisíce let. 

 

 

Skladem
69 Kč 60 Kč bez DPH
Kategorie: Kombucha
Hmotnost: 0.3 kg
Složení: Vegan
913 fermentovany napoj kombucha od projekt kombucha posvatna bazalka s bohatym obsahem probiotickych kultur.jpg
Novinka

Projekt Kombucha Posvátná bazalka 330 ml

Díky speciálně vyšlechtěné mikrobiální kultuře s vyšším obsahem bakterií mléčného kvašení není kombucha provázena typickou octovou pachutí, ale pouze svěží chutí obsažených čajů a bylin.

Přírodní perlení navíc zdůrazňuje chuťové prvky a zároveň není tak agresivní jako u nápojů sycených CO2. Kombinace těchto parametrů je zárukou gurmánského chuťového zážitku, který Vás příjemně osvěží v horkých letních dnech a hydratuje kdykoliv potřebujete.
 
I když je jednou ze základních surovin pro výrobu kombuchy cukr, v této kombuše je jeho obsah natolik nízký, že výsledný nápoj může užívat označení “nízký kalorický obsah”. Navíc veškerý obsažený cukr je při kvašení enzymaticky rozložen na lehce stravitelné monosacharidy glukózu a fruktózu.
Jelikož  kombucha není založena na cukernaté chuti ale na kvalitním čajovém fermentu, patří mezi výrobce s nejnižšími obsahy cukrů vůbec.

KategorieKvasný nápoj ze zeleného čaje s příchutí tulsi - bazalky.

Výrobce: Projekt Kombucha z Olomouce

SkladováníKombuchu je nutné uchovávat v lednici, aby se zpomalila aktivita mikroorganismů a nápoj si tak udržel stabilní senzorické vlastnosti. Uchovávejte v suchu a temnu, při teplotě 2–8 °C. Chraňte před slunečním světlem a mrazem. Po otevření ihned spotřebujte.

Složení: Nálev ze zeleného čaje a tulsi 96 % (pitná voda, zelený čaj, tulsi) cukr, kvasinkové kultury, bakterie mléčného kvašení. Přirozeně obsahuje oxid uhličitý a alkohol (0,5 – 1,2%). Zákal nebo shluky kvasinek nejsou na závadu.

 

Výživové údaje na 100 ml

Energetická hodnota 

 12 Kj 

Tuky

 <0,1 g

Z toho nasycené mastné kyseliny

 <0,01 g

Sacharidy 

 2,9 g

Z toho cukry  

 2,7 g

Bílkoviny

 0,1 g

Sůl 

 0,01 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu