Přijmeme ihned optimistického obchodníka či obchodnici

Praha / Brno / Ostrava: Přijmeme ihned optimistické obchodníky či obchodnice

JV5_5286-EDIT (3)

 

Jsme česká značka prémiových potravin Živina s velkou výrobnou v Přerově hledáme dobře naladěné obchodníky či obchodnice v Praze, Brně a Ostravě s chutí dobývat český trh.

Kdo jsme?

Nesnažíme se budovat firmu jenom kvůli zisku. Je pro nás důležité, aby Živina stála na pevných hodnotových základech a dávala smysl nám i zákazníkům. Věříme v šetrné a efektivní nakládání s přírodními zdroji, aby ani našim dětem v budoucnu nedošly.

Jídlo pro nás odjakživa bylo jedním velkým dobrodružstvím. Naše produkty jsou rostlinného původu a svojí recepturou na trhu buď úplně chybí, nebo nesplňují naše nároky na jejich chuť a složení. Moc dobře si uvědomujeme, že zdraví každého z nás začíná ve střevech. Mikrobiom má vliv na naší imunitu, alergie i náladu.

Jak nyní funguje náš byznys?

Aktuálně se soustředíme hlavně na prodej přes zavedené online i offline retailery typu Rohlík, Košík, Dáme jídlo, Scuk, Pilulka atp. a budování celorepublikové sítě partnerských prodejen.

Brzy plánujeme rozšiřovat naše výrobní a skladovací kapacity, což nám umožní vyrábět až 6000 produktů denně. Současně také pracujeme na získání nejvyšší certifikace IFS, nutné pro spolupráci s velkými nadnárodními prodejci.

Co potřebujete?

  • Ochutnat Živinu a vyznávat hodnoty firmy
  • Optimismus a dobrou náladu
  • Chuť posouvat sebe i firmu neustále dopředu
  • Fandit dobrému jídlu a zdravému životnímu stylu
  • Vytrvalost a schopnost překonávat odmítání
  • Umět si získat zákazníka, ne jen objednávku

 Jdete do toho? Chcete mít svůj čas i výdělek pod kontrolou? Jestli tam kde ostatní končí, vy teprve začínáte, budeme si skvěle rozumět.

 Napište na obchod@zivina.cz proč byste u nás chtěli pracovat a brzy si společně zavoláme a vše probereme.

 

Zpět do obchodu