Přijmeme ihned optimistického obchodníka či obchodnici

Praha / Brno / Ostrava: Přijmeme ihned optimistické obchodníky či obchodnice

JV5_5286-EDIT (3)

 

Jsme česká značka prémiových potravin Živina s velkou výrobnou v Přerově hledáme dobře naladěné obchodníky či obchodnice v Praze, Brně a Ostravě s chutí dobývat český trh.

Kdo jsme?

Nesnažíme se budovat firmu jenom kvůli zisku. Je pro nás důležité, aby Živina stála na pevných hodnotových základech a dávala smysl nám i zákazníkům. Věříme v šetrné a efektivní nakládání s přírodními zdroji, aby ani našim dětem v budoucnu nedošly.

Jídlo pro nás odjakživa bylo jedním velkým dobrodružstvím. Naše produkty jsou rostlinného původu a svojí recepturou na trhu buď úplně chybí, nebo nesplňují naše nároky na jejich chuť a složení. Moc dobře si uvědomujeme, že zdraví každého z nás začíná ve střevech. Mikrobiom má vliv na naší imunitu, alergie i náladu.

Jak nyní funguje náš byznys?

Aktuálně se soustředíme hlavně na prodej přes zavedené online i offline retailery typu Rohlík, Košík, Dáme jídlo, Scuk, Pilulka atp. a budování celorepublikové sítě partnerských prodejen.

Brzy plánujeme rozšiřovat naše výrobní a skladovací kapacity, což nám umožní vyrábět až 6000 produktů denně. Současně také pracujeme na získání nejvyšší certifikace IFS, nutné pro spolupráci s velkými nadnárodními prodejci.

Co potřebujete?

  • Ochutnat Živinu a vyznávat hodnoty firmy
  • Optimismus a dobrou náladu
  • Chuť posouvat sebe i firmu neustále dopředu
  • Fandit dobrému jídlu a zdravému životnímu stylu
  • Vytrvalost a schopnost překonávat odmítání
  • Umět si získat zákazníka, ne jen objednávku

 Jdete do toho? Chcete mít svůj čas i výdělek pod kontrolou? Jestli tam kde ostatní končí, vy teprve začínáte, budeme si skvěle rozumět.

 Napište na obchod@zivina.cz proč byste u nás chtěli pracovat a brzy si společně zavoláme a vše probereme.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení